Rolety Ogrodowe

Roleta Ogrodowa "Supreme Solar Shade" - szyta na wymiar

Rolety Supreme Solar Shade to wyjątkowe rozwiązanie, które chroni przed słońcem i deszczem w sposób dotąd niespotykany. Dzięki unikalnemu składowi tkaniny, są one nawet o 70% bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Rolety posiadają eleganckie falbany zwisające, a poziome przeszycia co około 50 cm tworzą dwie tunelowe przestrzenie. W jednym tunelu umieszczone są usztywniające rurki aluminiowe, natomiast w drugim znajdują się oczka pod stalowe linki do powieszenia rolety. Całość można łatwo przesuwać za pomocą przyszytych rączek na początku i końcu materiału. Najważniejsze cechy rolety z edycji Supreme Solar Shade to: wykonanie z unikalnego materiału „White Fluff”, który chroni przed słońcem i deszczem i promieniowaniem UV dekoracyjny wygląd, trwałość zwiększona aż do 70% dzięki innowacyjnej technologii, zmniejszona światło przepuszczalność do 50%. Poziome przeszycia są wykonane co około 50 cm i posiadają dwa tunelowe przestrzenie jak opisano wcześniej. Dodatkowo, roleta jest szyta specjalnymi nićmi wodoodpornymi, a krawędzie mocujące zostały dodatkowo wzmocnione. Do wyboru jest pięć wyselekcjonowanych kolorów z tkanin. Rolety mają funkcję zamykania i rozsuwania oraz zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV i wiatrem zwiększoną do 50%. Można je również prać w pralce automatycznej do 60 stopni. Całkowicie odporna na czynniki zewnętrzne – deszcz, wiatr, promieniowanie UV. Montaż i demontaż są łatwe i szybkie przy użyciu oferowanych przez nas akcesoriów. Aby zamówić roletę rzymską z edycji Supreme Solar Shade r, należy podać długość i szerokość artykułu. Metraż oraz cena zostaną automatycznie naliczone. Następnie można wybrać jeden z pięciu wyselekcjonowanych kolorów z tkanin „White Fluff”, podając odpowiedni kolor. Dodatkowe uwagi dotyczące zamówienia można podać w polu „Uwagi do zamówienia” na stronie z danymi do wysyłki. Produkt nie zawiera elementów montażowych, ale dedykowane zestawy montażowe są dostępne w naszym sklepie. Termin realizacji zamówienia należy ustalić telefonicznie.
Suma powierzchni: 0.00 m²
Cena produktu: 0.00 zł

Charakterystyka Produktu:

Standardowo prowadzenie rolety odbywa się na napiętych linkach stalowych, ale w ofercie posiadamy również rolety aluminiowe. Wysokiej jakości wodoodporna tkanina, mechanizm sznurkowy oraz solidna i przemyślana konstrukcja sprawia, że nasza konstrukcja zapewni naszemu Klientowi łatwe i długoletnie użytkowanie.

Specyfika Materiału:

Ochronna

Niezawodna, nowoczesna ochrona przed słońcem i deszczem

Wodoodporna

Wodoodporna i trwała tkanina dwukrotnie powleczona poliuretanem

Elastyczna

Tkanina klasy premium wyjątkowo plastyczna łatwo się układająca

Dlaczego Nasze Rolety?

Nasze rolety wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, na dowolny wymiar co do 1cm. Z uwagi, że jesteśmy bezpośrednim producentem i wszystkie podzespoły konstrukcyjne wykonujemy na miejscu możemy zaproponować najniższą cenę na rynku. Dzięki temu piękne i funkcjonalne zadaszenie tarasu w przystępnej cenie, jest teraz dostępne dla każdego.

Produkt przeznaczony do montażu na zewnątrz, najczęściej stosowany jako zadaszenie pergoli w celu ochrony przed słońcem i deszczem (przy wietrze przekraczającym 50km/h oraz dużych opadach deszczu zalecamy złożenie rolety). Największą zaletą naszego produktu jest to, że wykonujemy ją dla Państwa na dowolny wymiar.

Charakterystyka Tkaniny:

Kolorystyka Tkaniny:

SZARY

ECRI

GRAFIT

BIAŁY