Rolety Ogrodowe

Roleta Ogrodowa "Aurea Elegance Line" - szyta na wymiar

Suma powierzchni: 0.00 m²
Cena produktu: 0.00 zł
Rolety z serii Aurera Elegance Line  to w rzeczywistości doskonała osłona przed palącym letnim słońcem i lekkim deszczem. Zapewniają też skuteczną ochronę nawet przed szkodliwymi promieniami UV. W rzeczywistości Dzięki funkcji zwijania i rozwijania z pewnością łatwo można je dostosować do aktualnej sytuacji pogodowej i potrzeb. Przede wszystkim Idealnie dekorując przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku. Na pewno rolety ogrodowe  są wykonane z mocnego polskiego materiału o gramaturze 240 g/m2 dodatkowo chroni przed słońcem i umiarkowanym deszczem. Tkanina jest w rzeczywistości wodoodporna, a przeszycia co 50 cm wraz z usztywniającymi rurkami aluminiowymi i stalowymi linkami zapewniają trwałość i łatwość użytkowania. Jednocześnie możliwość wyboru spośród czterech wyselekcjonowanych przez nas kolorów daje także pole do personalizacji. Roleta jest także odporna na czynniki zewnętrzne, pranie w pralce automatycznej do 50 stopni oraz cechuje się prestiżowym i nowoczesnym wyglądem. Oczywiście produkt jest wyprodukowany w Polsce, a montaż i demontaż są łatwe i szybkie dzięki oferowanym akcesoriom. Tymczasem Zamówienie można złożyć poprzez podanie długości i szerokości rolety, wybór koloru oraz wszelkie uwagi do zamówienia. Elementy montażowe nie są zawarte w produkcie jednakże są dostępne w dedykowanych zestawach montażowych oferowanych bez wątpienia przez nas . Termin realizacji jest różny stąd można ustalić go na przykład telefonicznie. 

Charakterystyka Produktu:

Standardowo prowadzenie rolety odbywa się na napiętych linkach stalowych, ale w ofercie posiadamy również rolety aluminiowe. Wysokiej jakości wodoodporna tkanina, mechanizm sznurkowy oraz solidna i przemyślana konstrukcja sprawia, że nasza konstrukcja zapewni naszemu Klientowi łatwe i długoletnie użytkowanie.

Specyfika Materiału:

Ochronna

Niezawodna, nowoczesna ochrona przed słońcem i deszczem

Wodoodporna

Wodoodporna i trwała tkanina dwukrotnie powleczona poliuretanem

Elastyczna

Tkanina klasy premium wyjątkowo plastyczna łatwo się układająca

Dlaczego Nasze Rolety?

Nasze rolety wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, na dowolny wymiar co do 1cm. Z uwagi, że jesteśmy bezpośrednim producentem i wszystkie podzespoły konstrukcyjne wykonujemy na miejscu możemy zaproponować najniższą cenę na rynku. Dzięki temu piękne i funkcjonalne zadaszenie tarasu w przystępnej cenie, jest teraz dostępne dla każdego.

Produkt przeznaczony do montażu na zewnątrz, najczęściej stosowany jako zadaszenie pergoli w celu ochrony przed słońcem i deszczem (przy wietrze przekraczającym 50km/h oraz dużych opadach deszczu zalecamy złożenie rolety). Największą zaletą naszego produktu jest to, że wykonujemy ją dla Państwa na dowolny wymiar.

Charakterystyka Tkaniny:

Kolorystyka Tkaniny:

SZARY

ECRI

GRAFIT

BIAŁY